AB ALARM s.r.o. | Elektronické systémy | Kamerové a zabepečovací systémy | Autorizovaný partner ACO Stavební prvky s.r.o.

Digitální systém domácích telefonů firmy Laskomex v současnosti špičkový audio systém nahrazující původní zvonková tabla. Předností systému je dvouvodičová sběrnice na poměrně velké vzdálenosti a s možností až 999 vnitřních domácích telefónů. Systém splňuje i požadavky na přístupový systém, kde můžete ovládat zámek dveří pomocí RFID čipů nebo kontaktních DALLAS klíčenek. U systému LASKOMEX si můžete vybrat až ze sedmi vyzváněcích melodií. Též je možné povolit ovládání dveřního zámku kódem. Každá bytová jednotka může mít vlastní kód.

Audiotelefony - zvonková tabla:

DVEŘNÍ JEDNOTKY LASKOMEX

Dveřní jednotky jinak nazývaná zvonková tabla. Instalují se ve většině případů venku u vstupních dveří. Systém LASKOMEX je digitální sběrnicový systém kde mezi řídící jednotkou a vnitřním domácím telefonem je pouze dvoužilový kabel. Tento systém často nahrazuje původní audio systém 4+N. Vstupní tabla mohou být vybaveny čtečkou RFID nebo DALLAS.

Zakoupit v našem e-shopu zde.

AUDIO TELEFONY LASKOMEX

Audio telefony neboli vnitřní telefony (jednotky) se instalují do bytů a slouží ke komunikaci s venkovní dveřní jednotkou a ovládání el. zámku u vstupních dveří. Audio telefony mají funkci zvonku. V případě že dojde zadání adresy na dveřním table telefon bude vyzvánět. Při programování dveřní jednotky je možné vybrat až ze sedmi druhů zvonění.

Zakoupit v našem e-shopu zde.

ŘÍDÍCÍ JEDNOTKY LASKOMEX

Řídící jednotky slouží k řízení celého audio systému včetně přístupu. V řídící jednotce se uchovává registr elektronických čipů (Dallas nebo RFID) a registr vstupních kódů (každý byt má svůj kód, každá řídící jednotka jinou kombinaci kódů).

Zakoupit v našem e-shopu zde.

STŘÍŠKY LASKOMEX

Stříšky jsou určeny pro venkovní použití a jsou nezbytnou součástí dveřních jednotek. Do této části se instalují dveřní jednotky a případně jmenovky. Zároveň stříšky chrání technologii dveřních jednotek před nepříznivími povětrnostními podmínky.

Zakoupit v našem e-shopu zde.

JMENOVKY LASKOMEX

Jmenovky jsou součástí systému LASKOMEX a instalují se společně do modulu "Stříšky". Pokud tedy instalujete dveřní jednotku a postačí Vám jedna jmenovka kam se standartně vejde 36 jmen, tak si vyberte dvou modulovou stříšku. V jedné části bude dveřní jednotka a v druhé části jmenovky. Jmenovky jsou podsvíceny LED technologií a jsou napájeny z dveřního tabla.

Zakoupit v našem e-shopu zde.

PŘÍSLUŠENSTVÍ LASKOMEX

Příslušenství pro audio systémy LASKOMEX, napáječe, zámky, identifikační karty, čipy , chráničky kabeláže, přídržné magnety, pistolové zámky, ...

Zakoupit v našem e-shopu zde.

Galerie:

  • Audiotelefony blok 513. v Mostě

    Dodávka a instalace audio-telefonů Laskomex (zvonků), pro panelový dům, blok 513. v Mostě

  • E-shop:

  • JIS 1960 - 12/24 V DC

    Elektronický pistolový zámek s možností ovládání přes vložku FAB.

  • AL-280LED

    Elektrický přídržný magnet AL-280LED. Pro uzamčení dveří musí být trvale připojeno napájecí napětí. Obsahuje spínací elektroniku s LED indikací.