AB ALARM s.r.o. | Elektronické systémy | Kamerové a zabepečovací systémy | Autorizovaný partner ACO Stavební prvky s.r.o.

Kamerové systémy - CCTV (Closed Circuit Television) - jsou velmi významným prostředkem pro monitorování a to nejen pro bezpečnostní účely; např. pro ověření poplachového stavu, ale také pro sledování různých výrobních procesů v průmyslu apod. CCTV systémy tvoří: kamery, monitory, videopřepínače, multiplexery, videomatice, záznamová zařízení analogová i digitální, detektory pohybu, přenosové cesty (metalické, optické), popřípadě audio komponenty.

Kamerové systémy CCTV:

IP kamery

IP kamery HIKVISION využívající protokol TCP/IP komunikující po datovém kabelu UTP/FTP s možností napájení poe (power over ethernet). Kamery v rozlišení 1,3Mpix - 12Mpix. Přední Čínský výrobce HIKVISION nabízí kvalitní IP kamery s velkou škálou výběru v provedení (dome. kompakt, box, fisheye, ...). Veškerý sortiment nabízíme v našem e-shopu. Můžete si tak klídně vybrat z pohodlí domova. V případě potřeby je kontaktujte naší technickou podporu pro bližší informace o produktu.

Nabídka IP kamer zde.

turbo kamery

Turbo kamery jinak technologie HD-TVI s možností přenosu obrazu ve vysokém rozlišení po koaxiální kabelu. Tyto kamery často nahrazují původní analogové kamery, kde je možné využít stavající kabeláže. V naší nabídce naleznete Turbo kamery v rozlišení 1,3Mpix (720p), 2Mpix (1080p) a nové 3Mpix kamery s citlivostí low lux. Tyto kamery využívají rekordéru DVR s protokolem HD-TVI. Tyto rekordéry umožňují současně připojit HD-TVI i původní analogové kamery. Můžete tedy průběžně aktualizovat váš kamerový systém.

Nabídka turbo kamer zde.

zÁZNAM OBRAZU

V naší nabídce naleznete široký sortiment záznamů DVR (digitálních video rekorédrů) pro technologii HD-TVI, PICADIS, ANALOG nebo IP záznamů NVR (network digital rekorder) pro záznam IP kamer HIKVISION. Dále nabízíme i hybridní rekordéry, které umožnují záznam technologie IP a HD-TVI současně. K dispozici máme i software iVMS-4200 PC-NVR pro záznam do PC. Můžete tedy využít váš počítač k záznamu. Je nutné pouze dbát na dostatečný výkon počítače a samostatný disk pro ukládání záznamu.

Nabídka záznamů zde.

KONZOLE

Výrobce HIKVISION myslel i na příslušenství v oblasti držáků (konzolí) pro instalaci kamer na zeď, roh či sloup nebo strop. Můžete se tedy vybrat z několika druhů konzolí pro optimální instalaci. Samotná konzole pak chrání spoj konektoru a samotný kabel který za určitých okolností nemusí být vidět. Veškeré konzole jsou v provedení antivandal.

Nabídka konzolí zde.

NAPÁJENÍ

Kamery z naší nabídky můžete napájet standartně napájením 12V nebo pro kamery IP použít technologii Poe (power over ethernet). Naši technici převážně doporučují používat technologii Poe, kde je instalace jednoduší a to zejména pro instalaci kabelů a napáječů. Jednoduše do datového rozvaděče instalujete switch s technologií Poe a veškeré IP kamery a NVR připojíte do switche.

Nabídka poe injektorů zde. pokud máte zájem o standartní napáječe klikněte zde.

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Příslušenství pro kamerové systémy (CCTV) - mikrofony, konektory, paměťová média, přepěťové ochrany, Výstražné nálepky, kabely, převodníky, video oddělovače, zesilovače / distributory, modulátory a další komponenty.

Nabídka příslušenství zde.

Něco navíc:

 • HIKVISION IP KAMERY VE VÝTAHU

  ukázka z naší instalace ip kamerového systému HIKVISION do výtahů v panelovém domě.

 • KAMEROVÝ SYSTÉM PKÚ

  Dodávka a instalace IP kamerového systému HIKVISION pro Palivový kombinát Ústí, s.p. v místě Mariánské Radčice.

 • ČTENÍ SPZ

  Ukázka video záznamu z 2Mpix IP kamery HIKVISION. Z obrazu kamery jednoduše vyčtete SPZ vozidla i přesto že se vozidlo pohybuje..

 • ZÁZNAM Z IP KAMERY DS-2CD2132F-I

  Ukázka z ip kamery DS-2CD2132F-I HIKVISION. Rozlišení záznamu je 2048×1536pixelu.

Stáhněte si software iVMS-4200 pro správu a sledování kamer, nvr, aj. živě nebo záznamu. Software iVMS-4200 se instaluje a jsou dvě varianty pro operační systémy Windows nebo MAC. Pokud požadujete aby software měl funkci NVR pro záznam do PC je nutné si stáhnout verzi iVMS-4200 PC NVR. Po instalaci si můžete vybrat i z několika jazyků kde naleznete i češtinu.
stahovat můžete zde.

Pokud chcete sledovat kamery na SMART zařízení (telefony, tablety, iphone, ipad, apple TV, apod. instalujte si aplikaci iVMS-4500 ve verzi iOS na AppStore nebo ve verzi Android na Obchod Play.