AB ALARM s.r.o. | Elektronické systémy | Kamerové a zabepečovací systémy | Autorizovaný partner ACO Stavební prvky s.r.o.

Přístupové systémy - HIKVISION - Kontrola přístupu slouží k omezení vstupu osob do určitého prostoru - objektu, místnosti nebo třeba zařízení. Systém komunikuje pro sítí TCP/IP protokolem. Součástí dodávky je software iVMS-4200, který integruje kamerový systém, přístupový systém a videotelefony HIKVISION.

Přístupové systémy:

ŘÍDÍCÍ JEDNOTKY

Řídící jednotky jsou síťovatelné protokolem TCP/IP po sítí ethernet. K řídícím jednotkám se připojují čtečky, odchodová tlačítka, dveřní kontakty, tamper, zámky. Tyto jednotky mohou dle typu ovládat 2 nebo 4 dveře. Veškeré nastavení zůstává uloženo v těchto jednotkách. Jednotky jsou napájeny napětím 230V/50hz. Programování probíhá pomocí SW iVMS-4200, který je součástí dodávky.

Řídící jednotky v e-shopu zde.

ČTEČKY

Čtečky mohou být v provedení pro venkovní či vnitřní použítí a slouží k autorizaci pro vstup do daného objektu. Tyto čtečky komunikují rozhranním RS-485 nebo Wiegand s řídícími jednotkami. Čtečky mohou obsahovat akustickou a optickou signalizaci. Též mohou čtečky být vybaveny i kódovou klávesnicí.

Čtečky v našem e-shopu zde.

ODCHODOVÁ TLAČÍTKA

Odchodová tlačítka jsou součástí přístupového systém a slouží k otevření dveří, odemčení zámku, uvolnění turniketu apod. osoby které opouští objekt nebo prostor se již nemusí autorizovat a stačí aby použili odchodové tlačítko. Odchodové tlačítko ale může nahradit i pohybový detektor nad dveřmi např. PARADOOR 460 od PARADOXU.

Odchodová tlačítka v e-shopu zde.

ZÁMKY

V naší nabídce naleznete standartní elektromagnetické zámky, pistolové zámky, přídržné magnety. Zámky mohou být vybaveny aretací, monitorováním stavu, nebo funkcí samozamykání. Dále je dělíme dle napájecí napětí a zatížitelnosti. El. magnetické zámky jsou výraběny pro napájení střídavé či stejnosměrné s možností nízkoodběrové zátěže.

Zámky v e-shopu zde.

SOFTWARE

Systém řízení přístupu je systém kontroly oprávnění přístupu dveří. Veškerou správu přístupového systému provádíte softwarem ivms-4200. Poskytuje vícenásobné funkce, včetně řízení zařízení, správy osob / karet, konfiguraci oprávnění, ovládání dveří, zjištění stavu, vyhledávání událostí, atd.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

K přístupovým systémům dodáváme příslušenství jako jsou identifikační média (karty, čipy), releové moduly, chráničky kabeláže, timeboxy, zámek na box, trafa, boxy, apod.

Příslušenství v našem e-shopu zde.