AB ALARM s.r.o. | Elektronické systémy | Kamerové a zabepečovací systémy | Autorizovaný partner ACO Stavební prvky s.r.o.

Videotelefony a domácí telefony jsou zařízení napomáhající zabezpečení vašeho bytu či domu. Kamerová jednotka videotelefonu je umístěna na brance nebo u vchodových dveří. Samotný videotelefon je pak uvnitř domu na libovolném místě. Obě tato zařízení jsou propojeny kabelem. Na displeji videotelefonu můžete vidět osobu, která stojí za dveřmi. Prostřednictvím mikrofonu a reproduktoru lze s osobou i komunikovat, aniž byste museli otevírat dveře. Tím zabráníte nechtěnému vniknutí do domu.

IP videotelefony:

IP DVEŘNÍ STANICE

IP vstupní tabla jsou venkovní jednotky IP videotelefonů a zajišťují tak komunikaci s vnitřními IP bytovými monitory. Tyto dveřní Ip stanice mohou být vybaveny čtečkou pro ovládání zámku kartou nebo čipem. Tyto monitory komunikují po síti LAN s protokolem TCP/IP. Je možné tyto monitory napájet externím napájením nebo pomocí originálního distributoru. Více v našem e-shopu.

Nabídka IP dveřních stanic zde.

IP BYTOVÉ MONITORY

IP Monitory jsou vnitřní jednotky IP videotelefonů. Tyto monitory komunikují po síti LAN a je možné je použít všude tam kde je vybudovaná síť LAN s protokolem TCP/IP nebo WIF. Tyto monitory můžete napájet externím napájením nebo pomocí originálního distributoru. IP bytové monitory se vyrábějí v několika provedení a barvách. Více v našem e-shopu.

Nabídka IP bytových monitorů zde.

IP PŘÍSLUŠENSTVÍ

Pro provoz IP videotelefonů HIKVISION budete potřebovat příslušenství jako jsou originální distributory napájení, elektrické zámky, chráničky na kabeláž, karty pro vestavěnné čtečky v IP dveřních stanicích, přídržné magnety a jiné. Více v našem e-shopu.

Nabídka příslušenství zde.

D2 videotelefony:

D2 DVEŘNÍ STANICE

Dveřní stanice D2 jinak videotelefonní systém používající v rozvodu celé budovy pouze dva vodiče. Ty poskytují bytovým telefonům i napájení. Umožňuje na jeden pár vodičů zapojit 20 bytových monitorů až 4 dveřní stanice, je možné připojit i více bytových monitorů (až 28), nicméně mohou pak nastat problémy se stabilitou systému a doporučujeme využít spíše CAT5 systém určený pro větší systémy.

D2 dveřní stanice zde.

D2 BYTOVÉ MONITORY

Bytové monitory D2 používají též k napájení a současně komunikaci pouze dva vodiče. Do dveřní stanice se zadávají adresy jednotlivých bytových monotorů které pak komunikují s dveřní stanicí. V systému D2 mohou být maximálně 4 dveřní jednotky a a až 20 bytových monitorů. Bytové monitory se vyrábí ve více provedení a barvách. Více v našem e-shopu.

D2 bytové monitory zde.

D2 PŘÍSLUŠENSTVÍ

Pro provoz videosystémů D2 budete potřebovat příslušenství jako jsou originální injektory pro napájení systému, adaptéry (napáječe), elektronické zámky, identifikační karty, přídržné magnety, splitery, chráničky kabeláže, ...

Nabídka příslušenství zde.

Galerie:

  • Videotelefony ExtendLan (TEND)

    Videotelefony ExtendLan (TEND) - ESTCOM CZ - oxidová keramika a.s

  • E-shop:

  • HIKVISION DS-KM8301

    DS-KM8301 - Vnitřní dotykový 7“ stolní videotelefon s HD kamerou (master jednotka). IP video interkom s 0,3MPx kamerou, skleněný přední panel, funkce zpracování alarmu. Podporuje zobrazení live obrazu z dveřních stanic a IP kamer

Stáhněte si software iVMS-4200 pro správu a sledování kamer, nvr, integraci IP videotelefonů. živě nebo záznamu. Software iVMS-4200 se instaluje a jsou dvě varianty pro operační systémy Windows nebo MAC. Pokud požadujete aby software měl funkci NVR pro záznam do PC je nutné si stáhnout verzi iVMS-4200 PC NVR. Po instalaci si můžete vybrat i z několika jazyků kde naleznete i češtinu. stahovat můžete zde.