>
 • Slavíme 10 let na trhu a vy můžete nakoupit kamerový set (1687) IP wifi 2Mpix, 4xIP + NVR za zvýhodněnou cenu.
 • JABLOTRON ELEKTRONICKÝ ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉM

  JABLOTRON
  ELEKTRONICKÝ
  ZABEZPEČOVACÍ
  SYSTÉM

  Český elektronický zabezpečovací systém JABLOTRON 100 v plně bezdrátové či sběrnicové variantě. Technologie sběrnicového BUS systému umožňuje připojovat veškeré periférie na čtyřžilovou sběrnici bez použití vyvažovacích odporů. Každý prvek má svou adresu. Bezdrátová varianta nabízí maximální konfort. V naší nabídce naleznete veškeré prvky JABLOTRON 100.

 • Zabezpčovací systém PARADOX SPECTRA v setu (1411-059) pro zabezpečení vašeho dumu či bytu.

  PARADOX SECURITY
  ELEKTRONICKÝ
  ZABEZPEČOVACÍ
  SYSTÉM

  Zabezpečení pro Váš dům či byt. Paradox systém je moderní zabezpečovací systém, který lze rozšířit o IP modul IP150+, který vám umožní alarm vzdáleně ovládat pomocí aplikace INSITE GOLD. Díky tomu máte vše pod kontrolou. Systém je možné rozšířit i o bezdrátové prvky s nadstavbou RTX3-868Mhz.

 • Loxone- chytrý dům - ovládání teploty z telefonu, iPadu, ...

  LOXONE
  CHYTRÝ
  DŮM

  Nikdo nemá rád zbytečné utrácení peněz. Inteligentní systém vytápění sníží váš účet za vytápění, což znamená, že utratíte méně za vytápění vašeho domova. Jako by to nemohlo být lepší, Miniserver se neustále samo učí ve snaze být co nejvíce energeticky účinný, aby se vaše úspory mohly ještě zvýšit. Navíc ovládání klimatu vašeho domova nastavujete pomocí chytrého telefonu, či iPadu, nebo webového rozhraní ve vašem PC. Systém Vás pak může i upozornit, pokud nastane nějaká nestandardní situace. Systém je plně variabilní a programovatelný. Rádi Vám s instalací a nastavením pomůžeme.

Kategorie

Informace

 • Doprava

  Zásilky expedujeme službou PPL, Česká pošta. Zásilky do zahraničí předá společnost PPL společnosti DHL.

 • Technická podpora

  K produktům zakoupené u nás dostanete plnou technickou podporu.

 • Paypal

  Nakupujte bezpečně a plaťte přes Paypal.

AB ALARM s.r.o.

Prodej inteligentních elektronických systému

Naše společnost provozuje elektronický obchod E-shop již od roku 2013, kde můžete nakupovat bezpečnostní kamerové systémy, elektronické zabezpečovací systémy, komponenty pro datové sítě, docházkové systémy, zamlžovací systémy, příslušenství aj. Nabízíme velice zajímavé ceny a našim zákazníkům zajištujeme plnohodnotnou technickou podporu.