>
 • ZAMLŽOVACÍ SYSTÉMY EASY FOG

  ZAMLŽOVACÍ SYSTÉM
  EASY FOG

  Bezpečnostní zamlžovací systém EASY FOG, na ochranu vašeho majetku. Tento bezpečnostní systém se instaluje ve spojení s elektronickým zabezpečovacím systémem, který v případě poplachu spustí zamlžovací systém a prostory tak vyplní bezpečnostní mlhou, která znemožní orientaci v daném objektu.

 • Kamerové systémy Hikvision v AB ALARM shop

  KAMEROVÉ SYSTÉMY
  HIKVISION

  Naše nabídka kamerových systémů od renomovaného výrobce HIKVISION. IP + HD-TVI technologie od kamer, síťových rekordérů, pevných disků, převodníků, ir přísvitů a mnoho dalšího příslušenství

 • JABLOTRON ELEKTRONICKÝ ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉM

  JABLOTRON
  ELEKTRONICKÝ
  ZABEZPEČOVACÍ
  SYSTÉM

  Český elektronický zabezpečovací systém JABLOTRON 100 v plně bezdrátové či sběrnicové variantě. Technologie sběrnicového BUS systému umožňuje připojovat veškeré periférie na čtyřžilovou sběrnici bez použití vyvažovacích odporů. Každý prvek má svou adresu. Bezdrátová varianta nabízí maximální konfort. V naší nabídce naleznete veškeré prvky JABLOTRON 100.

 • IP camera IPD-VF2MP-IR SPC with human counting function.

Categories

Informace

Follow us on Facebook

 • Doprava

  Zásilky expedujeme službou PPL, Česká pošta. Zásilky do zahraničí předá společnost PPL společnosti DHL.

 • Technická podpora

  K produktům zakoupené u nás dostanete plnou technickou podporu.

 • Paypal

  Nakupujte bezpečně a plaťte přes Paypal.

AB ALARM s.r.o.

Prodej inteligentních elektronických systému

Naše společnost provozuje elektronický obchod E-shop již od roku 2013, kde můžete nakupovat bezpečnostní kamerové systémy, elektronické zabezpečovací systémy, komponenty pro datové sítě, docházkové systémy, zamlžovací systémy, příslušenství aj. Nabízíme velice zajímavé ceny a našim zákazníkům zajištujeme plnohodnotnou technickou podporu.