JABLOTRON 100 je revoluční bezdrátový systém určený k ochraně objektů. Hodí se jak pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady, dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika. Systém nabízí i domovní automatizaci (ovládání spotřebičů na dálku, řízení topení, zapínání spotřebičů detektorem p...
JABLOTRON 100 je revoluční bezdrátový systém určený k ochraně objektů. Hodí se jak pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady, dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika. Systém nabízí i domovní automatizaci (ovládání spotřebičů na dálku, řízení topení, zapínání spotřebičů detektorem pohybu, detektorem otevření nebo dálkovým ovladačem).
TH-80 je termoelektrická hlavice určená k zavírání a otevírání ventilů topných okruhů podlahového vytápění a radiátorových těles pomocí řídící jednotky AC-116. Verze NC – normálně zavřený (ventil je bez napájení hlavice zavřený).
TH-81 je termoelektrická hlavice určená k zavírání a otevírání ventilů topných okruhů podlahového vytápění a radiátorových těles pomocí řídící jednotky AC-116. Verze NO – normálně otevřený (ventil je bez napájení hlavice otevřený).
Detektor GS-133 slouží k indikaci úniku hořlavých plynů (zemní plyn, metan, propan, butan). Indikuje dvě úrovně koncentrace plynu. Napájení 12 V ss (DC).
Čtyřdrátový závrtný magnetický kontakt tužkového tvaru s rozšířenými koncovkami určený pro zápustnou montáž do oken a dveří. Délka přívodního kabelu 3 metry.
Dotyková klávesnice nabízí jedinečné propojení moderního designu s duální technologií čtení médií. Čelní plocha je vyrobena ze speciálního syntetického tvrzeného skla, které nelze snadno poškrábat klíči nebo jinými tvrdými předměty.
Dotyková klávesnice nabízí jedinečné propojení moderního designu s duální technologií čtení médií. Čelní plocha je vyrobena ze speciálního syntetického tvrzeného skla, které nelze snadno poškrábat klíči nebo jinými tvrdými předměty.
Podložka pod venkovní čtečku JA-120E-WH a klávesnici JA-121E-WH. Podložka slouží pro instalaci na krabici KU68.
Krabička pro povrchové tahání kabelu venkovní čtečky JA-120E-WH a klávesnice JA-121E-WH.
Černá podložka pod venkovní čtečku JA-120E-BK a klávesnici JA-121E-BK. Podložka slouží pro instalaci na krabici KU68.
Krabička pro povrchové tahání kabelu venkovní čtečky JA-120E-BK a klávesnice JA-121E-BK.
Přístupový duální čip LF-HF UID k systému JABLOTRON 100 ve tvaru přívěsku na klíče v šedém provedení.