PARADOX

Kanadská firma PARADOX Security Systems byla založena v roce 1989 a vypracovala se mezi přední výrobce zabezpečovací techniky s celosvětovou distribucí. Systém disponuje drátovou i bezdrátovou technologií a možnost ovládání pomocí aplikace INSITE GOLD. Systém paradox má několik typů ústředen. Nejvyšší model je EVO HD a chloubou je grafická klávesnice TM70.

NABÍDKA PARADOX

JABLOTRON

S českým zabezpečovacím systémem JABLOTRON 100+ je vaše rodina a majetek  v bezpečí, a navíc s ním můžete ovládat světla nebo garáž. To vše i na dálku přes aplikaci MyJABLOTRON. Systém Jablotron kombinuje drátovou sběrnicovou technologii s bezdrátovou technologií. Výrobce disponuje velkým portofóliem bezdrátových i drátových detektorů.

NABÍDKA JABLOTRON

AX PRO

AX PRO představuje revoluci v zabezpečení, které nabízí profesionální a jednoduché řešení pro ochranu vašeho majetku. Systém nabízí kombinaci drátové i  bezdrátové technologie.  Výhodou systému je integrace do aplikace HIK-CONNECT kde můžete mít kamerový systém i vstupní videotelefon.


NABÍDKA AX PRO

Zabezpečíme vaší 
nemovitost

Rádi Vám zpracujeme nabídku pro Váš dům, firmu, chatu, garáž nebo byt. Naši technici na základě osobní prohlídky zhodnotí stav a doporučí řešení. Instalujeme bezdrátové i drátové bezpečnostní systémy. Též zajistíme technickou podporu a případně připojení na PCO - pult centrální ochrany.