Prodej, servis, revize
přečerpávacích stanic

Vyrábíme řídící jednotky, oběžná kola  a další příslušenství pro přečerpávací stanice. Zajišťujeme kompletní servis včetně revizí. Máme dlouholeté zkušenosti s provozem a problematikou těchto zařízení.

řídící jednotka
příslušenství
zpětné klapky
výtlačné potrubí
motorové jednotky
oběžná kola

Naše servisní činnost v praxi

Staráme se o to aby vaše zařízení pracovalo ve dne v noci a vy jste mohli v klidu spát.

Příslušenství, které chrání váš majetek

Doporučujeme instalovat naše řídící jednotky a vybavit je příslušenstvím např. záplavovými detektory AQUADETECT, které včas odhalí i vlhkou podlahu a tím získáte včasnou informaci o případné záplavě. Takto si můžete chránit Váš majetek.

AQUADETECT

Záplavový detektor  naší výroby, který dokáže detekovat již vysokou vlhkost a zaroveň i záplavu. Náš detektor AQUADETECT je možné napájet 12 i 24V (možnost výběru pomocí DIP přepínačů). Má LED signalizaci provozu a aktivace. Výstupem je otevřeny kolektor tranzistoru. Naše jednotky postačí propojit s naším detektorem pomocí 3-žilového propojení. 

Výtlačné potrubí

Dodáváme, instalujeme výtlačné tlakové potrubí od přečerpávacích stanic až k napojení kanalizace.

Řešení

Naši technici na základě prohlídky objektu navrhnou optimální řešení pro provedení, použité materiály, trasování a výsledkem bude vypracování cenové nabídky

Realizace

Naše společnost má veškeré vybavení pro instalaci výtlačného potrubí. Nejčastějí provádíme instalaci pomocí PE-HD potrubí a sváříme pomocí elektrotvarovek. V některých případech vaříme potrubí na tupo.

Revize

Při běžných ročních revizí, provádíme vizuální kontrolu těsnosti výtlačného potrubí. Tímto zajistíme včasné odhalení blížící se havárie. Též provádíme kontrolu pevnosti kotvících prvků.

Zpětné klapky

Nezbytná součást přečerpávacích stanic a zařízení. Zpětné klapky zajišťují aby odčerpaná voda se již nemohla vrátit zpět do nádoby přečerpávací stanice. Naše společnost zajišťuje servis zpětných klapek a držíme skladové zásoby pro případný servis. 

Motorové jednotky

Dodáváme nové motorové jednotky pro  přečerpávací stanice WILO, KSB, KESSEL, ACO. Součástí dodávky jsou často i mechanické  ucpávky motoru.

Repase motorů

Zajišťujeme i kompletní repasy motorů. Nejdříve zhodnotíme zda se oprava vyplatí. Provádíme převynutí, vysušení, čištění, impregnaci, výměna mechanických ucpávek, atd. Každý motor musíme technicky 
zhodnotit.